Strona główna CENTRUM DEMOSTENES "

Szkolenia otwarte

Witamy Państwa i przedstawiamy ofertę szkoleń otwartych realizowanych w Centrum DEMOSTENES. Szkolenia umiejętności menadżerskich, komunikacyjnych, interpersonalnych, a także szkolenia komputerowe i językowe pozwolą Państwu nabyć nowe, niezbędne umiejętności, jak również spojrzeć na siebie i własną firmę przez pryzmat doświadczeń innych uczestników szkolenia.

Dbając o wysoką jakość usług dostosowujemy ogólny plan szkolenia do Państwa oczekiwań zgłaszanych przed szkoleniem, a ponadto pozostajemy do Państwa dyspozycji oferując konsultacje mailowe przez miesiąc po zakończeniu szkolenia.

Szkolenia organizowane przez Centrum DEMOSTENES nastawione są na zdobycie niezbędnej wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim na nabycie umiejętności praktycznych. Rozłożenie szkolenia w czasie (2-4 dni) pozwala na analizę potrzeb uczestników szkolenia i dostosowanie bazy ćwiczeniowej do obszarów wymagających zwiększonej pracy.

Odpowiedni dobór technik przekazu oraz utrwalania wiedzy daje gwarancję skuteczności prowadzonych przez nas szkoleń.

W przypadku zgłaszania kilku osób z danej firmy - proponujemy zorganizowanie szkolenia zamkniętego - w pełni dostosowanego do potrzeb Państwa firmy. W przypadku takiego szkolenia - konsultacje prowadzone przed szkoleniem umożliwiają znaczną modyfikację programów szkoleniowych czy też ich łączenie - jeśli istnieje taka potrzeba.

Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte (In company) dostosowywane są do specyfiki i indywidualnych potrzeb Państwa firmy. Oznacza to, że realizowane programy spełniają wszystkie - określone podczas rozmów wstępnych - Państwa wymogi. Istnieje możliwość komponowania programu z oferowanych szkoleń otwartych jak również dokładnie nowych lub usuwanie zbędnych elementów, dowolnie modyfikowane.

W zakresie szkoleń zamkniętych określacie Państwo oprócz kwestii programowej również miejsce i czas szkolenia. Możliwości te z pewnością sprawią, że warsztaty szkoleniowe staną się dla Państwa firmy inwestycją wysoce zyskowną oraz satysfakcjonującą.

Określenie zakresu szkolenia następuje w Państwa firmie poprzez badanie potrzeb szkoleniowych, natomiast po szkoleniu na Państwa życzenie przeprowadzana jest ewaluacja w postaci testów.

Zapewniamy również system wsparcia poszkoleniowego w postaci konsultacji mailowych - w ciągu miesiąca po szkoleniu. 

Trening umiejętności komunikacyjnych
Trening umiejętności menadżerskich
Trening umiejętności interpersonalnych
Szkolenia trenerskie


 

Created by RTNET