Strona główna CENTRUM DEMOSTENES "

Doskonalenie Nauczycieli

Biorąc pod uwagę potrzebę twórczego rozwoju nauczycieli, pedagogów i psychologów pragniemy przedstawić Państwu oraz Państwa placówce ofertę kursów doskonalących, a także  szkoleń rad pedagogicznych rozwijających zarówno umiejętności komunikacyjne jak i interpersonalne, a także przekazujące narzędzia potrzebne do radzenia sobie w trudnych konfliktowych, stresujących sytuacjach, jak również pozwalające rozwijać zdolności uczniów.

Proponowane kursy prowadzone są w formie teoretyczno-warsztatowej zorientowanej na przekazanie umiejętności praktycznych jak i niezbędnej wiedzy teoretycznej, jak również w formie dostosowanej do potrzeb Rad Pedagogicznych.

Istnieje możliwość przeprowadzenia warsztatów w Państwa Placówce jak i w siedzibie Centrum DEMOSTENES.

TERMINY  AKTUALNYCH  SZKOLEŃ
Zgłoszenia on-line


Zapraszamy na Szkolenia Rad Pedagogicznych oraz Warsztaty dla Nauczycieli.
 
Oferujemy atrakcyjny system rabatowy
 

Terminy aktualnych szkoleń

W celu rejestracji na szkolenie prosimy o pobranie poniższego formularza i odesłanie mailowo. W ciągu 24 godzin otrzymacie Państwo potwierdzenie rejestracji lub rejestrację internetową przez formularz Zgłoszenia on-line


DATA SZKOLENIA NUMER I NAZWA SZKOLENIA
CENA
styczeń-czerwiec 2020 Szkolenia Rad Pedagogicznych Cena do uzgodnienia - atrakcyjny system rabatowy
styczeń-czerwiec 2020 Zapraszamy na indywidualne szkolenia z zakresu umiejętności interpersonalnych, komunikacyjnych oraz metodycznych. Cena do uzgodnienia po ustaleniu zapotrzebowania.
Szkolenia doskonalące
Oferta dla uczniów


 

Created by RTNET