Strona główna CENTRUM DEMOSTENES "

Misja

Centrum Logopedii i Wspomagania Rozwoju DEMOSTENES to nowoczesna placówka, której celem jest dostarczenie dzieciom, młodzieży i dorosłym niezbędnych narzędzi do odniesienia sukcesu zawodowego i osobistego.

Ponieważ najczęściej sukces nie przychodzi do nas sam - musimy mu pomóc. i to właśnie oferuje Centrum - wspomaganie rozwoju. Pracę zaczynamy już od "kołyski" z maluchami kilkumiesięcznymi, a tym większym oferujemy pomoc w opanowaniu prawidłowej mowy oraz właściwej emisji głosu - niezbędnych dla dobrego samopoczucia i odniesienia sukcesu zawodowego. Nauczymy Was również technik radzenia sobie ze stresem, komunikacji interpersonalnej i autoprezentacji.

Proponujemy kompleksowe szkolenia dla firm w ramach treningów menadżerskich, komunikacyjnych i interpersonalnych, szkoleń z zakresu obsługi komputera, a także kompleksowe szkolenia dla nauczycieli (kursy doskonalące, kwalifikacyjne, szkolenia Rad Pedagogicznych).

Dbając o prawidłowy rozwój mowy, rozwój emocjonalny i społeczny – niezbędny do efektywnego porozumiewania się i funkcjonowania w środowisku oferujemy kompleksową opiekę logopedyczną, pedagogiczną i psychologiczną.

Oferta Centrum skierowana jest do ludzi, którzy pragną poznać twórcze modele kierowania własnym życiem, odkryć i rozwinąć swoje możliwości, a także nauczyć się mówić lepiej, bezpieczniej, świadomie i bez zbędnego wysiłku, rozwijać swój potencjał, wspiąć się na szczyt. 

Created by RTNET